Nový titul z Epochy: František Kotleta, Stalingrad

Článek od: Redakce - 20.08.2019

Píše se rok 1942 a německá armáda vítězí na všech frontách i díky speciálním vojákům ve svých řadách. Vojákům, kteří jsou prakticky nezničitelní – tedy pokud mají dost cizí krve. A jestli něco v téhle zatracené válce skutečně teče proudem, je to právě krev.
Germánský upíří klan se rozpíná do všech stran, jeho nepřátelé jsou vystrašení a prohrávají jednu bitvu za druhou. Zdá se, že mocnou vládkyni Germánů nic nezastaví. Jenže generál Gerhard začíná pochybovat a slovanský upírský klan se tak snadno nevzdává. Navíc Veronika s Janem Bezzemkem mají plán…

TAJNÉ VÁLKY UPÍRŮ VRCHOLÍ MONSTRÓZNÍ BITVOU, KTERÁ SE ZAPÍŠE DO DĚJIN BRATRSTVA KRVE.

Odkaz na knihu:
http://epocha.cz/kniha/frantisek-kotleta-stalingrad-prvni-vydani-brozovana/

E-kniha:
https://www.palmknihy.cz/akcni-fantastika/stalingrad-185914

SÉRIE BRATRSTVO KRVE

Dávné legendy, které o nich kolovaly v různých civilizacích, nelhaly. Možná, že kdysi byli lidmi, ale změnili se. Změnili se natolik, že jako lidé už jenom vypadají. Říkají si Bratrstvo krve. Vyvolení, kteří se živí lidskou krví. Dlouho se považovali za nejmocnější bytosti na světě. Jenže svět, který znali, byl jen malou součástí vesmíru. Z jeho nekonečných dálek se vynořili Kartani, jimž se jejich vlastní svět zdál malý, a kteří se rozhodli ovládnout planetu Zemi. Invaze se cizincům podařila, jenže svět, který ovládli, už své vládce měl. A ti se, narozdíl od lidí, tak lehce podrobit nenechali…

V sérii Bratrstvo krve již vyšlo:
http://epocha.cz/knihy/stitek/bratrstvo-krve/ 1. díl této série vyšel také jako audiokniha (http://epocha.cz/kniha/frantisek-kotleta-hustej-narez-audiokniha-prvni-v...) a letos se dočkal i komiksové verze (http://epocha.cz/kniha/frantisek-kotleta-hustej-narez-komiks-prvni-vydan...). Další díly série budou v těchto formátech následovat.

FRANTIŠEK KOTLETA
Hvězda současné české literatury bourá žebříčky bestsellerů perfektně namíchaným mixem akce, hlášek, strhujícího děje a pikantních scén! Začtete se okamžitě a snadno a bavíte se až do konce! Knížky svérázného řezníka z Bruntálu s pestrými životními zážitky se dočkaly již několika dotisků! Všechny pochopitelně vydáváme i v elektronické podobě a ty nejoblíbenější příběhy také postupně natáčíme jako audioknihy. V letošním roce už se čtenáři-posluchači těší z šesti audioknih a další se připravují. Ani v tištěné produkci však František Kotleta nezahálí, a tak se letos čtenáři dočkají ještě jednoho nového románu a pokračování úspěšného komiksu Hustej nářez!.

INFORMACE O KNIZE

Titul: Stalingrad

Autor: František Kotleta

Ilustrace na obálce: Satine Zillah

Grafická úprava obálky: Lukáš Tuma

Brožovaná, 110 x 180 mm

1. vydání, 296 stran

DMC 299 Kč

Nakladatel: Nakladatelství Epocha

ISBN: 978-80-7557-198-4

O NAKLADATELSTVÍ
Dominantním směrem ediční koncepce Nakladatelství Epocha je literatura faktu a historie, ale velký prostor je věnován právě fantastice. Ta přináší tituly žánrů sci-fi, fantasy i hororu. Věnuje se zahraničním i tuzemským autorům. Dominantní pozici zaujímají knihy nejtajemnějšího autora současné české fantastiky Františka Kotlety a akčně hororový urban-fantasy seriál Kladivo na čaroděje, který se postupně stal mezi fanoušky kultem. Většinu vydaných knih lze zakoupit také v elektronické podobě a některé tituly ve formě audioknih.

Nakladatelství Epocha
Kaprova 12/40
110 00 Praha 1
www.epocha.cz
https://www.facebook.com/Nakladatelstvi.Epocha
https://www.facebook.com/FantastickaEpocha

Přidat komentář